| Zaproszenie

Zapraszamy serdecznie do udziału w debacie online, która odbędzie się już 20 stycznia o godzinie 13.00.

Podczas czwartkowego spotkania będziemy dyskutować o tym, w jakim kontekście aplikacja do backupu może stanowić jedną z podstawowych linii obrony przeciwko atakom ransomware'owym, jakie wyzwania stoją przed firmami chcącymi wdrożyć strategię ochrony danych w modelu on-premise. Zastanowimy się również w jaki sposób można te wyzwania zaadresować przenosząc do chmury część lub całość rozwiązania. Poza tym skupimy się na tym jakie korzyści klient końcowy może osiągnąć decydując się na Metallic'a, jakie ułatwienia w procesie wdrożenia narzędzi do backupu niesie za sobą Metallic.

Zarejestruj się już dziś!
Do zobaczenia!

Partnerzy

Eksperci

Anna Rydel


Anna Rydel
Senior Sales Engineer
Commvault

Z branżą IT związana jest już ponad 11 lat. Od blisko 7 lat realizuje się zawodowo w Commvault, gdzie zaczynała jako inżynier wsparcia sprzedaży rozwiązań. Jest absolwentką SGH, ukończyła tam kierunek Metody ilościowe w ekonomii i systemach informatycznych. Łączenie wiedzy technicznej z miękkimi umiejętnościami managerskimi to jej żywioł.

Przemysław Zarzycki


Przemysław Zarzycki
Inżynier ds. Sieci i Bezpieczeństwa IT
Fast IT

Od ponad 8 lat działa w branży IT. Zaczynał jako projektant sieci komputerowych. Od przeszło 5 lat zajmuje się technologiami związanymi z backupem i ochroną środowisk IT. Jest absolwentem Informatyki na Wydziale Elektroniki, Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki Politechniki łódzkiej. Na co dzień zajmuje się projektowaniem rozwiązań IT oraz wspieraniem klientów w budowaniu mechanizmów ochrony ich danych.

| RejestracjaImię:
Nazwisko:
Stanowisko:
E-mail:
Telefon:
Firma:
NIP (bez kresek):
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:

WYŚLIJ