ZAPROSZENIE

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu "Backup Friday", organizowanym wspólnie z naszym Partnerem Handlowym, firmą RAFcom.

11 grudnia razem z ekspertami przedstawimy Państwu rozwiązania HPE oraz Veeam.

Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie systemów bezpieczeństwa IT podzieli się Tomasz Spyra z firmy RAFcom. O tym, jak wykorzystując inteligentne pomięci masowe można bezpiecznie i sprawnie zarządzać danymi opowie Piotr Drąg z firmy HPE. Natomiast Tomasz Turek z firmy Veeam przedstawi uczestnikom spotkania narzędzia służące do natychmiastowego odzyskiwania danych.
To jednak nie wszystko czym podzielimy się z Państwem podczas naszego piątkowego spotkania.
W naszym wydarzeniu udział weźmie gość specjalny, który również przygotował dla uczestników ciekawe wystąpienie. Na jaki temat? Tego dowiemy się już 11 grudnia podczas BACKUP FRIDAY ONLINE!

Dodatkowo też wszystkim uczestnikom spotkania dostarczymy vouchery do wykorzystania na portalu: pyszne.pl

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

Partnerzy:

Partnerzy

Agenda

10:00 - 10:05 Rozpoczęcie spotkania - Magdalena Jaśkowiec - Ropa, Veracomp, Tomasz Spyra RAFcom

10:05 - 10:30 RAFcom - wiedza i doświadczenie w zakresie systemów bezpieczeństwa IT - Tomasz Spyra, RAFcom

10:30 - 11:00 Jak wykorzystując inteligentne pamięci masowe sprawnie i bezpiecznie zarządzać danymi w firmie - Piotr Drąg, HPE

11:00 - 11:30 Natychmiastowe odzyskiwanie danych z Veeam - najciekawsze scenariusze DR - Tomasz Turek, Veeam

11:30 - 11:50 Wystąpienie gościa specjalnego

11:50 - 12:00 Podsumowanie, pytania, dyskusja.

PrelegenciPrelegenci


Tomasz Turek
System Engineer, Veeam

Związany z Veeam Software od 2011 roku, obecnie zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży na terytorium Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Architekt rozwiązań z zakresu zabezpieczania, zarządzania oraz planowania disaster recovery w infrastrukturach fizycznych i wirtualnych opartych o platformy VMware i Microsoft jak również w środowiskach chmurowych. Obecnie zatrudniony w polskim oddziale firmy Veeam gdzie odpowiada między innymi za techniczne wsparcie największych projektów, doradztwo z zakresu najlepszych praktyk zabezpieczania maszyn fizycznych i zwirtualizowanych, projektowanie architektury środowisk backupowych oraz planowania polityk odzyskiwania danych.

Prelegenci


Piotr Drąg
Menedżer ds. kategorii pamięci masowych, HPE

Menedżer kategorii Storage HPE na Polskę. Odpowiada za rozwój biznesu pamięci masowych na rynku polskim, z nastawieniem inteligentne systemy przechowywania danych jak Nimble Storage, Primera, SimpliVity. Do końca 2019 odpowiadał za sprzedaż nowatorskich systemów Nimble Storage na region Europy Środkowej, Wschodniej, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Prelegenci


Tomasz Spyra
CEO, RAFcom

W branży IT od 25 lat, od samego początku związany z systemami bezpieczeństwa i składowania danych. Od 20 lat buduje i rozwija kompetencje firmy RAFcom. Odpowiada za dobór optymalnych rozwiązań z zakresu ochrony danych, spełniających zadane polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstw oraz ich implementację w środowisku produkcyjnym. Dysponuje specjalistyczną wiedzą, popartą wieloma wdrożeniami systemów backup'u, macierzy, sieci SAN, wirtualizacji oraz innych związanych z technologiami IT.

Rejestracja


Imię:
Nazwisko:
Stanowisko:
E-mail:
Telefon:
Firma:
NIP (bez kresek):
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:

WYŚLIJ