16 CZERWCA | godz: 10:00

Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet

Formuła spotkania: Online
Wydarzenie

Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet

Kiedy

16 czerwca 2023
godz: 10:00

Formuła spotkania

ONLINE
MS Teams

Zapraszamy Was na spotkanie on-line, podczas którego nasi doświadczeni trenerzy przedstawią propozycję strategii Exclusive Networks Poland w kontekście zmian w kanale partnerskim Fortinet dla rynku SMB.

Od 20 lat tworzymy przyjazne środowisko rozwoju dla partnerów. Rozumiemy jak bardzo wymagający jest segment SMB i jakie wyzwania stoją przed ekspertami security.

Podczas tego spotkania zaproponujemy dedykowane narzędzia, profesjonalne usługi oraz podzielimy się skutecznymi taktykami sprzedażowymi.

Wydarzenie będzie miało charakter interaktywny, uczestnicy będą mogli współtworzyć z nami strategie, które zagwarantują skuteczność sprzedażową.

Projekty z zakresu bezpieczeństwa zawsze mają charakter ciągłego procesu i właśnie jego wsparcie będzie tematem zbliżającego się webinaru. Zaprezentujemy wam komplet narzędzi, gotowych do zbudowania oferty bezpieczeństwa w oparciu o rozwiązania Fortinet wraz z pakietami serwisowymi, które trwale zmienią standardy wdrożenia i utrzymania systemów.

Tematyka bezpieczeństwa ? kluczowa dla całego rynku, a jednocześnie specyficzna dla segmentu SMB, stanowi prawdziwe wyzwanie, zarówno pod kątem doboru oferty produktowej, jak i efektywnego modelu biznesowego.

Aby wesprzeć partnerów w uzyskaniu właściwej skalowalności dostarczanych rozwiązań, odpowiedniej marży oraz wysokiego poziomu satysfakcji klienta końcowego, wzbogacamy naszą ofertę o najnowsze, dobre praktyki certyfikowanych inżynierów.

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł zapoznać się z propozycją nowej strategii ofertowania rozwiązań Fortinet i interaktywnie uczestniczyć w kreowaniu naszych usług. Będzie to również doskonała okazja na przedefiniowanie modeli biznesowych. Webinar przeznaczony jest dla każdej firmy, która sprzedaje bądź chce sprzedawać rozwiązania z zakresu security i jest lub chce zostać partnerem handlowym Exclusive Networks.

Nie jesteś Partnerem Exclusive Networks Poland -> zarejestruj się, żebyś mógł uczestniczyć w naszych szkoleniach.
Jeżeli jesteś Partnerem Exclusive Networks Poland zarejestruj się tutaj >>


Poznaj

Prowadzących

Jerzy Trzepla

Jerzy Trzepla

Security Department Director
Exclusive Networks Poland

Jerzy Trzepla

Grzegorz Szałański

Grzegorz Szałański

Fortinet Business Unit Manager
Exclusive Networks Poland

Grzegorz Szałański

Rejestracja zakończona.