13 października | 12:00 - 22:00

All of Backup - ExtraKlasa
Liga Mistrzów Backupu

Miejsce: Stadion Miejski Legii Warszawa
ul. Łazienkowska 3
Wydarzenie

All of Backup - ExtraKlasa
Liga Mistrzów Backupu

Kiedy?

13 października 2022

godz: 12:00 - 22:00

Gdzie?

Stadion Miejski Legii Warszawa
ul. Łazienkowska 3

Dla kogo?

Wydarzenie dla Partnerów
All of Backup

Drodzy Partnerzy,
Już 13 października na Warszawskim Stadionie Legii odbędzie się wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w świecie sportu i backupu. Podczas spotkania organizowanego specjalnie dla Was przez Ligę Mistrzów Backupu zmierzą się ze sobą najlepsi z najlepszych. To z pewnością będzie dzień pełen wrażeń i adrenaliny! Rywalizacja, świetna zabawa, duża dawka wiedzy, sportu oraz humoru pod okiem ekspertów, to tylko namiastka październikowego wydarzenia.
Będziemy mieli okazje spotkać się i porozmawiać nie tylko o piłce nożnej. Nie zabraknie dyskusji o biznesie, możliwościach współpracy, wspólnych aktywnościach i wielu innych tematach branżowych.

Ekstraklasę All of Backup będzie dla uczestników eventu komentował gość specjalny - znany komentator, który relacjonował liczne wydarzenia ze świata sportu, takie jak mecze piłkarskie, igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata, Europy i Ligii Mistrzów za pośrednictwem rozgłośni radiowych oraz telewizyjnych. Jeden z najbardziej popularnych i cenionych komentatorów sportowych odwiedzi nas na Stadionie Miejskim Legii Warszawa już 13 października!

Podczas części integracyjnej mecze rozgrywać będziemy pod okiem profesjonalnych trenerów piłki nożnej.
Uczestnicy wydarzenia będą mogli poczuć atmosferę turnieju piłkarskiego z perspektywy zawodowych graczy - dla wszystkich przygotowaliśmy koszulki i spodenki piłkarskie. Dodatkowo w trakcie trwania eventu będzie również możliwość zwiedzenia stadionu od szatni aż po murawę. Prawdziwe piłkarskie emocje gwarantowane!

Zarejestruj się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona. Kluczowa jest kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia!

Zespół All of Backup

Przebieg

Spotkania

Godzina12:00 - 13:00

Rozpoczęcie spotkania i lunch

Godzina13:00 - 13:30

Studio przedmeczowe - prezentacja zawodników

  • Mirosław Chełmecki, Sędzia Główny Ligii Mistrzów All of Backup
Godzina13:30 - 15:00

Mecz otwarcia - Producenci kontra Producenci - co dalej z tym backupem?

  • Mirosław Chełmecki, Sędzia Główny Ligii Mistrzów All of Backup
Godzina15:00 - 17:00

Przejście zawodników do szatni. Mecz o wszystko, mecz o honor.

  • Producenci kontra Partnerzy Handlowi
Godzina17:30 - 22:00

Powrót do szatni i feta

Herby

drużyn
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Poznaj zawodników

LIGA MISTRZÓW BACKUP

Trenerzy

Marcin Mięciel

Marcin Mięciel

polski piłkarz

Marcin zajmuje na boisku pozycję napastnika. W swojej karierze piłkarskiej z Legią Warszawa sięgnął po mistrzostwo Polski, dwukrotnie zdobył Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Marcin rozegrał w lidze polskiej łącznie 189 meczów i strzelił 57 bramek, w lidze greckiej grał w 131 meczach strzelając 40 bramek, natomiast w lidze niemieckiej zagrał 55 meczów zdobywając 8 bramek. Po siedmiu sezonach w Legii w 2001 roku trafił do niemieckiego klubu Borussia Mönchengladbach. Następnie w latach 2002-2007 występował w dwóch greckich klubach z Salonik: Iraklis i PAOK FC. Od 2007 r. do czerwca 2009 r. grał ponownie w Niemczech w klubie VfL Bochum. Następnie w wieku 33 lat, po ośmiu latach przerwy, powrócił do Polski i sezon 2009/2010 polskiej ekstraklasy spędził ponownie w Legii Warszawa. Od sezonu 2010/2011 do 2012 roku występował w Łódzkim Klubie Sportowym. Po sezonie 2011/2012 zakończył czynną karierę zawodową piłkarza, jednak w sierpniu 2012 roku został amatorskim zawodnikiem czwartoligowego klubu UKS Łady. Pomimo gry w różnych klubach, zawsze pozostawał zagorzałym kibicem Legii Warszawa.
Marek Saganowski

Marek Saganowski

reprezentant Polski, piłkarz

Marek występował na pozycji napastnika, związany m.in. z ŁKS Łódź i Legią Warszawa. Karierę rozpoczął w Łódzkim Klubie Sportowym. W Ekstraklasie zadebiutował w rundzie wiosennej sezonu 1994/95. W wieku 18 lat wyjechał za granicę i przebywał na wypożyczeniach w holenderskim Feyenoordzie i niemieckim Hamburgerze SV. Po powrocie w sezonie 1997/98 zdobył mistrzostwo Polski. Rozwój jego kariery zahamował groźny wypadek motocyklowy, któremu uległ w kwietniu 1998 roku. Po odejściu z ŁKS w 2000 roku grał na zapleczu Ekstraklasy w barwach Orlenu Płock. Następnie trafił do występującej w Ekstraklasie Odry Wodzisław, w której odbudował swoją formę. W sezonie 2001/2002 zdobył jesienią z Odrą tytuł mistrza Ekstraklasy. Z Wodzisławia Śląskiego wkrótce trafił do Legii Warszawa. Latem 2005 po dwóch dobrych sezonach w Legii przeniósł się do portugalskiego klubu pierwszoligowego Vitória SC, a rok później trafił do francuskiego Troyes AC. W styczniu 2007 został wypożyczony do końca sezonu do angielskiego drugoligowca Southampton FC z opcją pierwokupu. Anglicy skorzystali z tej opcji i 28 czerwca tegoż roku podpisali z Saganowskim 2-letnią umowę. Od 2008 przebywał na wypożyczeniu w duńskim klubie Aalborg BK. Na początku stycznia 2009 po półrocznym wypożyczeniu wrócił do Southampton FC, a w grudniu 2009 rozwiązał kontrakt z tym klubem. 26 stycznia 2010 roku podpisał kontrakt z Atromitosem Ateny, który rozwiązał w 2011 roku. Po sezonie 2015/2016, w którym zdobył z Legią mistrzostwo i Puchar Polski, zakończył karierę piłkarską.

Rejestracja

Zagram w pierwszym składzie


Zajmę ławkę zawodników rezerwowych


Będę aktywnym kibicem podczas meczu


Jaki rozmiar koszulki nosisz?WYŚLIJ