20 MAJA | 10:00 - 11:30

Backup Friday ze Storware!

Formuła: Online
Wydarzenie

Backup Friday ze Storware!

Kiedy

20 maja | 10:00 - 11:30

Formuła

Online

Zapraszamy serdecznie na webinar poświęcony rozwiązaniom Storware Backup and Recovery 5.0. Już 20 maja opowiemy o tym jak wszechstronnie chronić swoje dane biznesowe. Uczestnikom spotkania opowiemy o tym, jakie nowości wnosi Storware Backup & Recovery 5.0 w stosunku do vProtect?

Storware Backup & Recovery 5.0 to najwygodniejsza opcja dla tych, którzy szukają jednego narzędzia, z intuicyjnym w obsłudze interfejsem, wykonującego backup zróżnicowanych środowisk.
Wraz z wersją 5.0 producent dodał wsparcie dla kolejnego wirtualizatora - Scale Computing HC3. Dlatego do rozwiązania wprowadzono dwie strategie tworzenia kopii zapasowych, o czym szczegółowo opowiemy podczas webinaru. Kopie zapasowe można teraz również przechowywać w rozwiązaniu Micro Focus Data Protector, a użytkownicy korzystający ze Swift, otrzymują obsługę szyfrowania. Ta aktualizacja umożliwia administratorom dodanie kolejnej lokalizacji dla kopii zapasowej w opcji Rules, aby dane były przechowywane w więcej niż jednym miejscu.

Hyper-V to pierwsza platforma, dla której wprowadzono natychmiastowe przywracanie danych (przy użyciu funkcji Mounted Backups), aby umożliwić użytkownikom szybkie tworzenie instancji maszyny wirtualnej z kopii zapasowej, bez importowania danych z powrotem do hypervisora. To nie wszystko! W przypadku korzystania z Dell EMC Data Domain jako dostawcy kopii zapasowych dostępna jest nowa opcja, która umożliwia przesyłanie danych kopii zapasowej do DD bezpośrednio z agenta Hyper-V. Ta wersja wprowadza również bardzo wiele mniejszych usprawnień, o których z pewnością dowiesz się biorąc udział w naszym webinarze.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz

Agendę

Godzina10:00 - 11:30

- Storware - prezentacja firmy
- Zmiany w ofercie produktowej
- Licencjonowanie i oferta dla partnerów
- Prezentacja techniczna
- Podsumowanie, odpowiedź na pytania

Poznaj

Eksperta

Olgierd Jacher

Olgierd Jacher

Key Account Manager
Storware

Olgierd Jacher

Rejestracja


WYŚLIJ